Biała Podlaska – franczyza Edun

Wciąż poszukujesz swojego pewnego miejsca zatrudnienia? Być może chciałbyś utworzyć je sam sobie? Jesteś przedsiębiorczy i lubisz pracę z ludźmi? Czy chciałbyś poszerzać swoje umiejętności?

To jest miejsce dla Ciebie. Jednym z najbardziej opłacalnych rynków sieci franczyz w Polsce jest branża szkolnictwa, gdzie bezustannie prowadzi Edun Korepetycje.

Skąd ta passa?

Zapewnia nam to kompetentna i profesjonalna załoga. Kompleksowa oferta przedmiotowa i specyficzne podejście do każdego ucznia stało się niezmiennym elementem naszej marki.

Pewność w Edun pozwoliło nam już zagościć w ponad 30 miastach . Krachy i kryzysy nie są dla nas strasznie.

Ale dlaczego? To łatwe – każdy uczeń czy student korzystał i będzie korzystał z dodatkowych zajęć uzupełniających. Bezspornym jest, że podczas obecnych wahań szkolnictwa ta tendencja nie zmieni się. Stawiamy więc pytanie, czy chciałbyś założyć placówkę edukacyjną? Ciągle masz wątpliwości?

W jakim celu franczyza w Białej Podlaskiej

Biała Podlaska to świetna lokalizacja dla franczyzobiorców chcących ulokować kapitał w korepetycjach. W Białej Podlaskiej nie istnieje teraz konkurencyjna placówka, przez co start będzie łatwiejszy.

Na ten moment w Białej Podlaskiej uczy się ok. 14 700 uczniów w 112 przedszkolach, szkołach podstawowych, gimnazjach, szkołach średnich i uczelniach wyższych. Bardzo duża liczba uczniów to najprościej prognostyk bezsprzecznych przychodów.

Oferta franczyzowa z Edun Korepetycje w Białej Podlaskiej

Rozwijanie swojego biznesu w edukacji to ambicja niejednej osoby – jeśli i Ty do zaliczasz się do nich, sprawdź co chcemy Ci zaproponować.

Jak otworzyć centrum korepetycji - Franczyza EdunWarunki współpracy franczyzowej

FRANCZYZOBIORCA

Nie ma znaczenia czy masz 20, 30 czy 50 lat ani czy niedawno skończyłeś naukę. W przypadku, gdy masz zawzięcie menedżerskie, zamierzasz stworzyć własne przedsiębiorstwo i widzisz potencjał w rynku usług edukacyjnych w Białej Podlaskiej, bardzo możliwe, że jesteś przednim partnerem dla Centr Korepetycji Edun!

KOSZTY FRANCZYZY

Inwestycja we franczyzę nie wymaga dużego kapitału. Korepetycje Edun wyróżnia zasadniczo niska opłata wstępna, porównując z innymi polskimi franczyzami. Do tego, aby umożliwić naszym kontrahentom start przygotowaliśmy wiele ułatwień finansowych. Koszty franczyzy są uzależnione od lokalizacji. Szacunkowe kalkulacje kosztów franczyzy w Białej Podlaskiej przedstawiono poniżej:

Zyski z franczyzy – jak wiele faktycznie można zarobić na korepetycjach

Zyski z franczyzy są fundamentalnym czynnikiem decydującym o wyborze wszelkiej formy przedsiębiorczości. W związku z tym obserwujemy i analizujemy wyniki finansowe naszych Partnerów, przez co doszliśmy do następujących wniosków :

 

  • Dostrzegalna większość Partnerów osiąga rentowność średnio po dziewięćdziesięciu dniach działalności. W większych miastach z ogromnym popytem na ten typ usług zyski były osiągane już po pierwszym miesiącu od czasu rozpoczęcia działalności.
  • Kierownicy oddziałów Centr Korepetycji Edun zarabiają więcej niż na etatach, z których zrezygnowali, aby rozpocząć prowadzenie własnej działalności gospodarczej. Znaczna ilość Partnerów było zatrudnionych jako nauczyciele.
  • Dochody Partnerów są zadowalająco stałe. Stosujemy pewne metody, które chronią naszych kontrahentów przed niespodziewanymi spadkami liczby klientów.

BIAŁA PODLASKA

Skontaktuj się z nami
i poznaj szczegóły

Wypełnij formularz, a my do Ciebie oddzwonimy:

Imię i nazwisko

Miasto

Numer telefonu

E-mail


Pobierz wizytówkę

Lub zadzwoń do nas już teraz:

Miłosz Zazulak

22 250 19 10

Dyrektor oddziału
EDUN Korepetycje
Dowiedz się więcej!

Dowiedz się więcej!

Wypełnij formularz, oddzwonimy
i przedstawimy Ci naszą ofertę: