Bydgoszcz– franczyza Edun

Wciąż poszukujesz swojego stabilnego miejsca zatrudnienia? A może chciałbyś zorganizować je sam dla siebie? Jesteś przedsiębiorczy i cenisz sobie pracę z ludźmi? Chciałbyś rozwijać się zawodowo?

Dobrze trafiłeś. Jednym z bardziej bezpiecznych dziedzin franczyzy w Polsce jest branża szkolnictwa, w której od lat cały czas przoduje Edun Korepetycje. Wiedza pomocna w skutecznym prowadzeniu biznesu oraz niższe ryzyko to główne przyczyny, które często zaważają o wyborze formy działalności jaką jest franczyza. Bydgoszcz jest bardzo dobrym miejscem do rozpoczęcia biznesu edukacyjnego jakim są Centra Edun.

Skąd to powodzenie?

Zapewnia nam to wykwalifikowana i profesjonalna kadra. Kompletna oferta nauki i oddzielne podejście do każdego ucznia jest pewnym elementem Centrum Korepetycji Edun.

Zaufanie do Edun pozwoliło nam już otworzyć ponad 30 odziałów . Kryzysy i recesje nie są dla nas problemem.

Dlaczego? To łatwe – każdy uczeń czy student korzystał i będzie korzystał z dodatkowych zajęć uzupełniających. Gwarantowanym jest, że przy obecnych wahaniach szkolnictwa ta tendencja nie zmieni się. Pytamy więc, czy chciałbyś poprowadzić placówkę edukacyjną? Dalej masz wątpliwości?

Dlaczegowłaśnie franczyza w Bydgoszczy

Bydgoszcz to świetna lokalizacja dla franczyzobiorców. W Bydgoszczy nie istnieje teraz konkurencyjny podmiot, przez co start będzie prostszy.

Teraz w Bydgoszczy do szkoły chodzi ok. 60 000 uczniów w 560 przedszkolach, szkołach podstawowych, gimnazjach, średnich i uczelniach wyższych. Bardzo duża liczba uczniów to najprościej prognostyk bezsprzecznych przychodów.

Franczyza z Edun Korepetycje w Bydgoszczy

Rozwijanie swojego biznesu w edukacji to zamierzenie niejednej osoby – jeśli i Ty do zaliczasz się do nich, sprawdź co chcemy Ci zaoferować.

Jak otworzyć centrum korepetycji - Franczyza EdunWarunki współpracy franczyzowej

FRANCZYZOBIORCA

Nie ma znaczenia czy masz dwadzieścia, trzydzieści czy pięćdziesiąt lat ani czy niedawno skończyłeś naukę. Jeśli masz zacięcie menedżerskie, marzysz by kierować własne przedsiębiorstwo i wyliczyłeś potencjał w rynku usług edukacyjnych w Bydgoszczy, bardzo możliwe, że jesteś znakomitym partnerem dla nas!

KOSZTY FRANCZYZY

Inwestycja we franczyzę nie wymaga znacznego kapitału. Centrum Korepetycji Edun cechuje zasadniczo niewielka opłata wstępna, w porównaniu z innymi polskimi franczyzami. Dodatkowo, by umożliwić naszym partnerom początek przygotowaliśmy wiele udogodnień finansowych. Koszty franczyzy zależne są od lokalizacji. Orientacyjne wyliczenia kosztów franczyzy w Bydgoszczy wypisano poniżej:

Zyski z franczyzy – jak wiele właściwie uda Ci się zarobić na korepetycjach

Zyski z franczyzy są kluczowym czynnikiem decydującym o wyborze każdej formy przedsięwzięć. Przez co obserwujemy i analizujemy wyniki finansowe naszych Partnerów, dzięki czemu doszliśmy do następujących wniosków :

 

  • Ewidentna większość Partnerów osiąga rentowność średnio po dziewięćdziesięciu dniach działalności. W miastach z ogromnym popytem na ten typ usług zyski były osiągane już po pierwszym miesiącu od czasu rozpoczęcia działalności.
  • Kierownicy oddziałów Edun zarabiają więcej niż na etatach, z których zrezygnowali, aby rozpocząć własną działalność gospodarczą. Znaczna ilość Partnerów zatrudnionych było wcześniej jako wykładowcy.
  • Obroty Partnerów są relatywnie stałe. Używamy przetestowane metody, które zabezpieczają naszych kontrahentów przed raptownymi spadkami liczby klientów.

BYDGOSZCZ

Skontaktuj się z nami
i poznaj szczegóły

Wypełnij formularz, a my do Ciebie oddzwonimy:

Imię i nazwisko

Miasto

Numer telefonu

E-mail


Pobierz wizytówkę

Lub zadzwoń do nas już teraz:

Dariusz Dmowski

507 239 600

Dyrektor oddziału
EDUN Korepetycje
Dowiedz się więcej!

Dowiedz się więcej!

Wypełnij formularz, oddzwonimy
i przedstawimy Ci naszą ofertę: