Gdańsk – franczyza Edun

Jesteś w trakcie szukania swojego zadowalającego miejsca pracy? Być może chcesz zorganizować je sam dla siebie? Jesteś osobą przedsiębiorczą i cenisz sobie pracę z ludźmi? Czy chciałbyś rozwijać swoje umiejętności?

To jest miejsce dla Ciebie. Jednym z najbardziej opłacalnych rynków franczyzy w Polsce jest branża edukacyjna, w której od lat nonstop prowadzi Centrum Korepetycji Edun.

Skąd ta passa?

Nasza pewna, kompetentna i doświadczona załoga. Kompletna oferta przedmiotów i indywidualne podejście do każdego ucznia jest trwałym elementem Centrum Korepetycji Edun.

Wiara w Centrum Korepetycji Edun pozwoliło nam już pojawić się w 30 miastach . Krachy i kryzysy są nam obojętne.

Dlaczego tak się dzieje? Odpowiedź jest bardzo prosta – każdy uczeń czy student korzystał i będzie korzystał z dodatkowych zajęć uzupełniających. Bezdyskusyjnym jest, że przy obecnych wahaniach szkolnictwa ta tendencja nie ulegnie zmianie. Zadajemy więc pytanie, czy chciałbyś poprowadzić placówkę edukacyjną? Nadal masz wątpliwości?

Dlaczegowłaśnie franczyza w Gdańsku

Gdańsk to fantastyczna lokalizacja dla potencjalnych franczyzobiorców chcących ulokować kapitał w korepetycjach. W Gdańsku nie występuje na tę chwilę konkurencyjna placówka, przez co start będzie prostszy.

Na tę chwilę w Gdańsku do szkół uczęszcza ok. 78 000 uczniów w 716  przedszkolach, szkołach podstawowych, gimnazjach, szkołach średnich i uczelniach wyższych. Niezwykle duża liczba uczniów to w pewnym stopniu prognostyk stałych zysków.

Franczyza z Edun Korepetycje w Gdańsku

Rozwijanie swojego biznesu w edukacji to cel niejednej osoby – jeśli również do zaliczasz się do nich, zobacz co chcemy Ci zaproponować.

Jak otworzyć centrum korepetycji - Franczyza EdunWarunki współpracy franczyzowej

FRANCZYZOBIORCA

Nie ma znaczenia czy masz dwadzieścia, trzydzieści czy pięćdziesiąt lat ani czy dopiero skończyłeś naukę. Jeśli masz zagorzałości menedżerskie, marzysz by kierować własne przedsiębiorstwo i widzisz potencjał w rynku usług edukacyjnych w Gdańsku, całkiem możliwe, że jesteś perfekcyjnym partnerem dla Edun!

KOSZTY FRANCZYZY

Inwestycja we franczyzę nie wymaga dużo kapitału inwestycyjnego. EDUN charakteryzuje zasadniczo niewielka opłata wstępna, w porównaniu z innymi krajowymi franczyzami. Do tego, by ułatwić naszym partnerom początek przygotowaliśmy kilka udogodnień finansowych. Koszty franczyzy zależne są od lokalizacji. Szacunkowe wyliczenia kosztów franczyzy w Gdańsku pokazano poniżej:

Zyski z franczyzy – jak wiele właściwie jesteś w stanie zarobić na korepetycjach

Zyski z franczyzy są priorytetowym czynnikiem decydującym o wyborze wszelkiej formy przedsięwzięć. Dlatego też obserwujemy i rozważamy rezultaty finansowe naszych Partnerów, co pozwoliło na osiągnięcie poniższych wniosków :

 

  • Niewątpliwa większość Partnerów osiąga rentowność mniej więcej po 3 miesiącach działalności. W większych miastach z ogromnym popytem na ten typ usług zyski były osiągane już po pierwszych trzydziestu dniach od daty rozpoczęcia działalności.
  • Kierownicy oddziałów Edun zarabiają więcej niż na etatach, z których zrezygnowali, aby rozpocząć prowadzenie własnej działalności gospodarczej. Wiele Partnerów zatrudnionych było wcześniej jako wykładowcy.
  • Dochody Partnerów są zadowalająco stałe. Stosujemy pewne mechanizmy, które ochraniają naszych kontrahentów przed raptownymi spadkami liczby klientów.

GDAŃSK

Skontaktuj się z nami
i poznaj szczegóły

Wypełnij formularz, a my do Ciebie oddzwonimy:

Imię i nazwisko

Miasto

Numer telefonu

E-mail


Pobierz wizytówkę

Lub zadzwoń do nas już teraz:

Miłosz Zazulak

22 250 19 10

Dyrektor oddziału
EDUN Korepetycje
Dowiedz się więcej!

Dowiedz się więcej!

Wypełnij formularz, oddzwonimy
i przedstawimy Ci naszą ofertę: