Gorzów Wielkopolski – franczyza Edun

Szukasz swojego pewnego miejsca zatrudnienia? A może chciałbyś przygotować je sam dla siebie? Jesteś zorganizowany i lubisz pracę z ludźmi? Chcesz poszerzać swoje umiejętności? Pomoc w starcie biznesu oraz niższe ryzyko to powody, które często decydują o wyborze formy działalności jaką jest franczyza. Gorzów Wielkopolski to idealne miasto dla rozpoczęcia własnego biznesu edukacyjnego.

Nie mogłeś trafić lepiej. Jednym z najbardziej dochodowych rynków franczyzy w kraju jest branża edukacyjna, w której od lat nonstop prowadzi Centrum Korepetycji Edun.

Skąd to powodzenie?

Przede wszystkim kompetentna i profesjonalna kadra. Szeroka oferta nauki i specyficzne podejście do każdego studenta jest ciągłym elementem naszej marki.

Zaufanie do Centrum Korepetycji Edun pozwoliło nam już otworzyć ponad 30 odziałów . Kryzysy i recesje nie są dla nas problemem.

Ale dlaczego? To łatwe – każdy uczeń czy student korzystał i będzie korzystał z dodatkowych zajęć uzupełniających. Gwarantowanym jest, że przy obecnych wahaniach szkolnictwa ta moda nie ulegnie zmianie. Pytamy więc, czy chciałbyś poprowadzić placówkę edukacyjną? Ciągle masz wątpliwości?

Dlaczegoakurat franczyza w Gorzowie Wielkopolskim

Gorzów wielkopolski to perfekcyjna lokalizacja dla franczyzobiorców chcących zainwestować w korepetycje. W Gorzowie Wielkopolskim nie występuje aktualnie konkurencyjny podmiot, dzięki czemu start będzie prostszy.

Na tę chwilę w Gorzowie Wielkopolskim do szkół uczęszcza ok. 25 000 uczniów w 191 podstawówkach, gimnazjach oraz liceach. Niebywale duża liczba uczniów to jednocześnie prognostyk bezspornych przychodów.

Oferta franczyzowa z Edun Korepetycje w Gorzowie Wielkopolskim

Prowadzenie swojego biznesu w edukacji to marzenie niejednej osoby – jeśli także do zaliczasz się do nich, zobacz co chcemy Ci zaproponować.

Jak otworzyć centrum korepetycji - Franczyza EdunWarunki współpracy franczyzowej

FRANCZYZOBIORCA

Nieważne czy masz dwadzieścia, trzydzieści czy pięćdziesiąt lat ani czy dopiero skończyłeś studia. Jeżeli masz zawzięcie menedżerskie, zamierzasz stworzyć własną firmę i widzisz potencjał w rynku usług edukacyjnych w Gorzowie Wielkopolskim, całkiem możliwe, że jesteś znakomitym partnerem dla Edun Korepetycje!

KOSZTY FRANCZYZY

Inwestycja we franczyzę nie wymaga znacznego kapitału. Centrum Korepetycji Edun cechuje szczególnie niewielka opłata wstępna, w porównaniu z innymi krajowymi franczyzami. Do tego, aby zapewnić naszym partnerom start przygotowaliśmy kilka udogodnień finansowych. Koszty franczyzy są uzależnione od lokalizacji. Przybliżone kalkulacje kosztów franczyzy w Gorzowie Wielkopolskim przedstawiono poniżej:

Zyski z franczyzy – jak wiele rzeczywiście można zarobić na korepetycjach

Zyski z franczyzy są kluczowym czynnikiem decydującym o wyborze każdej formy przedsiębiorczości. W związku z tym kontrolujemy i rozważamy wyniki finansowe naszych Partnerów, co pozwoliło na osiągnięcie poniższych wniosków :

 

  • Bezapelacyjna większość naszych kontrahentów osiąga rentowność mniej więcej po dziewięćdziesięciu dniach działalności. W większych miastach z znacznym popytem na ten typ usług zyski były osiągane już po pierwszym miesiącu od rozpoczęcia działalności.
  • Dyrektorzy oddziałów Centr Korepetycji Edun zarabiają więcej niż na etatach, z których zrezygnowali, by móc rozpocząć własną działalność gospodarczą. Wiele Partnerów zatrudnionych było wcześniej jako wykładowcy.
  • Obroty Partnerów są relatywnie stałe. Używamy sprawdzone mechanizmy, które zabezpieczają naszych franczyzobiorców przed niespodziewanymi spadkami liczby klientów.

GORZÓW WIELKOPOLSKI

Skontaktuj się z nami
i poznaj szczegóły

Wypełnij formularz, a my do Ciebie oddzwonimy:

Imię i nazwisko

Miasto

Numer telefonu

E-mail


Pobierz wizytówkę

Lub zadzwoń do nas już teraz:

Miłosz Zazulak

22 250 19 10

Dyrektor oddziału
EDUN Korepetycje
Dowiedz się więcej!

Dowiedz się więcej!

Wypełnij formularz, oddzwonimy
i przedstawimy Ci naszą ofertę: