Jelenia Góra – franczyza Edun

Wciąż poszukujesz swojego stabilnego miejsca pracy w Jeleniej Górze? Czy może chcesz stworzyć je sam dla siebie? Jesteś osobą przedsiębiorczą i lubisz pracę z ludźmi? Chciałbyś rozwijać się zawodowo? 

Trafiłeś w dobre miejsce. Jednym z bardziej opłacalnych rynków sieci franczyzowych w Polsce jest branża edukacyjna, w której od lat nieustannie przoduje Centrum Korepetycji Edun. Łatwiejszy start biznesu oraz niższe ryzyko to powody, które często decydują o wyborze działalności jaką jest franczyza. Jelenia Góra to idealne miasto dla rozpoczęcia własnego biznesu edukacyjnego.

Co stoi za naszym sukcesem Edun?

Zapewnia nam to kompetentna i profesjonalna kadra. Kompletna oferta przedmiotowa i specyficzne podejście do każdego ucznia jest nieprzerwanym elementem Centrum Korepetycji Edun.

Ufność w Edun pozwoliło nam już zagościć w ponad 30 miastach . Krachy i kryzysy nie są dla nas problemem.

Dlaczego? Bardzo proste – każdy uczeń czy student chodził na dodatkowe zajęcia uzupełniające. Bezsprzecznym jest, że przy obecnych wahaniach szkolnictwa ta moda nie zmieni się. Pytamy więc, czy chciałbyś założyć placówkę edukacyjną? Ciągle masz wątpliwości?

Dlaczego akurat franczyza w Jeleniej Górze

Jelenia Góra to znakomita lokalizacja dla potencjalnych franczyzobiorców chcących zainwestować w korepetycje. W Jeleniej Górze nie istnieje teraz konkurencyjna placówka, dzięki czemu start będzie łatwiejszy.

Teraz w Jeleniej Górze do szkoły chodzi ok. 15 200 uczniów w 132 szkołach podstawowych, gimnazjach oraz liceach. Zasadniczo duża liczba uczniów to tym samym prognostyk stabilnych zysków.

Franczyza z Edun Korepetycje w Jeleniej Górze

Rozwijanie swojego biznesu w edukacji to plan niejednej osoby – jeśli i Ty do nich należysz, sprawdź co Ci oferujemy.

Jak otworzyć centrum korepetycji - Franczyza EdunWarunki współpracy franczyzowej

FRANCZYZOBIORCA

Nie ma znaczenia czy masz dwadzieścia, trzydzieści czy pięćdziesiąt lat ani czy ostatnio skończyłeś naukę. W przypadku, gdy masz zagorzałości menedżerskie, pragniesz kierować własne przedsiębiorstwo i wyliczyłeś potencjał w rynku usług edukacyjnych w Jeleniej Górze, niezwykle możliwe, że jesteś znakomitym partnerem dla Centr Korepetycji Edun!

KOSZTY FRANCZYZY

Inwestycja we franczyzę nie wymaga dużego kapitału inwestycyjnego. Centrum Korepetycji Edun wyróżnia szczególnie niewielka opłata wstępna, w porównaniu z innymi polskimi franczyzami. Co więcej, by zapewnić naszym partnerom początek przygotowaliśmy wiele udogodnień finansowych. Koszty franczyzy są uzależnione od lokalizacji. Przybliżone wyliczenia kosztów franczyzy w Jeleniej Górze pokazano poniżej:

Zyski z franczyzy – jak wiele realnie jesteś w stanie zarobić na korepetycjach

Zyski z franczyzy są priorytetowym czynnikiem decydującym o wyborze wszelkiej formy przedsiębiorczości. Dlatego też obserwujemy i rozważamy wyniki finansowe naszych Partnerów, dzięki czemu doszliśmy do następujących wniosków :

 

  • Bezsporna większość naszych kontrahentów osiąga rentowność średnio po dziewięćdziesięciu dniach działalności. W większych miastach z niemałym popytem na ten typ usług zyski były osiągane już po pierwszych trzydziestu dniach od daty rozpoczęcia działalności.
  • Dyrektorzy oddziałów Centr Korepetycji Edun zarabiają więcej niż na etatach, z których odeszli, by móc rozpocząć prowadzenie własnej firmy. Znaczna ilość Partnerów było zatrudnionych jako nauczyciele.
  • Przychody Partnerów są relatywnie stabilne. Używamy pewne metody, które zabezpieczają naszych franczyzobiorców przed raptownymi spadkami liczby klientów.

JELENIA GÓRA

Skontaktuj się z nami
i poznaj szczegóły

Wypełnij formularz, a my do Ciebie oddzwonimy:

Imię i nazwisko

Miasto

Numer telefonu

E-mail


Pobierz wizytówkę

Lub zadzwoń do nas już teraz:

Miłosz Zazulak

22 250 19 10

Dyrektor oddziału
EDUN Korepetycje
Dowiedz się więcej!

Dowiedz się więcej!

Wypełnij formularz, oddzwonimy
i przedstawimy Ci naszą ofertę: