Kołobrzeg – franczyza Edun

Poszukujesz już od pewnego czasu swojego pewnego miejsca pracy? Być może chcesz stworzyć je sam dla siebie? Jesteś przedsiębiorczy i lubisz pracę z ludźmi? Chciałbyś rozwijać się zawodowo? Łatwiejszy start biznesu oraz niższe ryzyko to powody, które często decydują o wyborze działalności jaką jest franczyza. Kołobrzeg jest dobrym miejscem do rozpoczęcia biznesu edukacyjnego jakim są Centra Korepetycji Edun.

To jest miejsce dla Ciebie. Jednym z bardziej bezpiecznych dziedzin sieci franczyz w Polsce jest branża edukacyjna, gdzie nieustannie prowadzi Edun Korepetycje.

Dlaczego nam się udaje?

Przede wszystkim kompetentna i doświadczona załoga. Kompleksowa oferta nauki i indywidualne podejście do każdego ucznia jest już stałym elementem franczyzy Edun.

Ufność w Edun pozwoliło nam już być w ponad 30 miastach . Kryzysy i recesje nie są dla nas problemem.

Ale dlaczego? Odpowiedź jest bardzo prosta – każdy uczeń lub student korzystał i będzie korzystał z dodatkowych zajęć uzupełniających. Bezspornym jest, że przy obecnych wahaniach szkolnictwa ten trend nie ulegnie zmianie. Zadajemy więc pytanie, czy chciałbyś poprowadzić placówkę edukacyjną? Wciąż masz wątpliwości?

Z jakiego powodu franczyza w Kołobrzegu

Kołobrzeg to idealna lokalizacja dla franczyzobiorców. W Kołobrzegu nie występuje aktualnie konkurencyjna placówka, przez co start będzie łatwiejszy.

Teraz w Kołobrzegu do szkoły chodzi ok. 10 000 uczniów w 98 podstawówkach, gimnazjach oraz liceach. Niebywale duża liczba uczniów to jednocześnie prognostyk pewnych zysków.

Oferta franczyzowa z Edun Korepetycje w Kołobrzegu

Kreowanie swojego biznesu w edukacji to cel niejednej osoby – jeżeli także do nich należysz, przekonaj się co Ci proponujemy.

Jak otworzyć centrum korepetycji - Franczyza EdunWarunki współpracy franczyzowej

FRANCZYZOBIORCA

Nie ma znaczenia czy masz 20, 30 czy 50 lat ani czy niedawno skończyłeś studia. Jeśli masz zacięcie menedżerskie, łakniesz by kierunkować własne przedsiębiorstwo i widzisz potencjał w rynku usług edukacyjnych w Kołobrzegu, bardzo możliwe, że jesteś wyśmienitym partnerem dla Edun Korepetycje!

KOSZTY FRANCZYZY

Inwestycja we franczyzę nie wymaga znacznego kapitału inwestycyjnego. Korepetycje Edun charakteryzuje szczególnie niewielka opłata wstępna, porównując z innymi krajowymi sieciami franczyzowymi. Co więcej, aby ułatwić naszym partnerom start przygotowaliśmy kilka udogodnień finansowych. Koszty franczyzy zależne są od lokalizacji. Szacunkowe wyliczenia kosztów franczyzy w Kołobrzegu wypisano poniżej:

Zyski z franczyzy – jak wiele realnie jesteś w stanie zarobić na korepetycjach

Zyski z franczyzy są fundamentalnym czynnikiem decydującym o wyborze każdej formy przedsięwzięć. Z tego powodu kontrolujemy i przetwarzamy rezultaty finansowe naszych Partnerów, co pozwoliło na osiągnięcie poniższych wniosków :

 

  • Bezsporna większość Partnerów osiąga rentowność średnio po dziewięćdziesięciu dniach działalności. W większych miastach z pokaźnym popytem na ten typ usług zyski były osiągane już po pierwszym miesiącu od daty rozpoczęcia działalności.
  • Dyrektorzy naszych oddziałów zarabiają więcej niż na etatach, z których odeszli, aby rozpocząć prowadzenie własnego przedsiębiorstwa. Znaczna ilość Partnerów pracowało wcześniej jako nauczyciele.
  • Zyski Partnerów są stosunkowo stabilne. Używamy sprawdzone metody, które zabezpieczają naszych kontrahentów przed nagłymi spadkami liczby klientów.

KOŁOBRZEG

Skontaktuj się z nami
i poznaj szczegóły

Wypełnij formularz, a my do Ciebie oddzwonimy:

Imię i nazwisko

Miasto

Numer telefonu

E-mail


Pobierz wizytówkę

Lub zadzwoń do nas już teraz:

Miłosz Zazulak

22 250 19 10

Dyrektor oddziału
EDUN Korepetycje
Dowiedz się więcej!

Dowiedz się więcej!

Wypełnij formularz, oddzwonimy
i przedstawimy Ci naszą ofertę: