Koszalin – franczyza Edun

Wciąż poszukujesz swojego spokojnego miejsca pracy? Czy może chciałbyś stworzyć je sam dla siebie? Jesteś komunikatywny i cenisz sobie pracę z ludźmi? Chcesz poszerzać swoje umiejętności?

To jest miejsce dla Ciebie. Jednym z bardziej opłacalnych dziedzin sieci franczyz w kraju jest branża edukacyjna, gdzie cały czas przoduje Edun Korepetycje. Pełne wsparcie w starcie i prowadzeniu działalności oraz znana marka to przyczyny, które często przeważają w wyborze formy działalności jaką jest franczyza. Koszalin to bardzo dobre miejsce dla startu własnego biznesu edukacyjnego.

Skąd ta passa?

Zapewnia nam to kompetentna i doświadczona załoga. Pełna oferta przedmiotowa i indywidualne podejście do każdego ucznia jest już stałym elementem Edun Korepetycje.

Zaufanie do Centrum Korepetycji Edun pozwoliło nam już otworzyć ponad 30 odziałów . Krachy i kryzysy nie są dla nas strasznie.

Dlaczego tak się dzieje? Bardzo proste – każdy uczeń czy student korzystał i będzie korzystał z dodatkowych zajęć uzupełniających. Nieuniknionym jest, że przy obecnych wahaniach szkolnictwa ta moda nie ulegnie zmianie. Pytamy zatem, czy chciałbyś poprowadzić placówkę edukacyjną? Dalej masz wątpliwości?

Dlaczego akurat franczyza w Koszalinie

Koszalin to perfekcyjna lokalizacja dla franczyzobiorców. W Koszalinie nie istnieje obecnie konkurencyjny podmiot, przez co start będzie szybszy.

Na ten moment w Koszalinie do szkoły chodzi ok. 21 000 uczniów w 194 przedszkolach, szkołach podstawowych, gimnazjach, szkołach średnich i uczelniach wyższych. Niezwykle duża liczba uczniów to jednocześnie prognostyk pewnych zysków.

Franczyza z Edun Korepetycje w Koszalinie

Promowanie swojego biznesu w edukacji to plan niejednej osoby – jeżeli i Ty do nich należysz, sprawdź co mamy Ci do zaoferowania.

Jak otworzyć centrum korepetycji - Franczyza EdunWarunki współpracy franczyzowej

FRANCZYZOBIORCA

Nie ma znaczenia czy masz 20, 30 czy 50 lat ani czy ostatnio skończyłeś naukę. Jeśli masz zacięcie menedżerskie, marzysz by stworzyć własną firmę i wyczuwasz potencjał w rynku usług edukacyjnych w Koszalinie, bardzo możliwe, że jesteś wybornym partnerem dla Edun Korepetycje!

KOSZTY FRANCZYZY

Inwestycja we franczyzę nie wymaga dużo kapitału. EDUN wyróżnia niezwykle niewielka opłata wstępna, porównując z innymi krajowymi sieciami franczyzowymi. Do tego, aby umożliwić naszym partnerom początek przygotowaliśmy wiele ułatwień finansowych. Koszty franczyzy są uzależnione od lokalizacji. Przybliżone kalkulacje kosztów franczyzy w Koszalinie wypisano poniżej:

Zyski z franczyzy – ile rzeczywiście jesteś w stanie zarobić na korepetycjach

Zyski z franczyzy są podstawowym czynnikiem decydującym o wyborze każdej formy przedsiębiorczości. W związku z tym pilnujemy i badamy wyniki finansowe naszych Partnerów, dzięki czemu doszliśmy do następujących wniosków :

 

  • Zdecydowana większość naszych kontrahentów osiąga rentowność średnio po trzech miesiącach działalności. W miastach z pokaźnym popytem na ten typ usług zyski były osiągane już po pierwszych trzydziestu dniach od czasu rozpoczęcia działalności.
  • Kierownicy oddziałów Centr Korepetycji Edun zarabiają więcej aniżeli na etatach, z których zrezygnowali, aby rozpocząć prowadzenie własnego przedsiębiorstwa. Wielu Partnerów było zatrudnionych jako wykładowcy.
  • Dochody Partnerów są stosunkowo stabilne. Stosujemy przetestowane mechanizmy, które zabezpieczają naszych franczyzobiorców przed niespodziewanymi spadkami liczby klientów.

KOSZALIN

Skontaktuj się z nami
i poznaj szczegóły

Wypełnij formularz, a my do Ciebie oddzwonimy:

Imię i nazwisko

Miasto

Numer telefonu

E-mail


Pobierz wizytówkę

Lub zadzwoń do nas już teraz:

Miłosz Zazulak

22 250 19 10

Dyrektor oddziału
EDUN Korepetycje
Dowiedz się więcej!

Dowiedz się więcej!

Wypełnij formularz, oddzwonimy
i przedstawimy Ci naszą ofertę: