Legnica – franczyza Edun

Szukasz swojego pewnego miejsca pracy? A może chciałbyś przygotować je sam dla siebie? Jesteś komunikatywny i cenisz sobie pracę z ludźmi? Chcesz rozwijać swoje umiejętności?

Dobrze trafiłeś. Jednym z najbardziej dochodowych dziedzin franczyzy w Polsce jest branża szkolnictwa, w której od lat nieprzerwanie przoduje Edun Korepetycje.

Co stoi za naszym sukcesem Edun?

Przede wszystkim wykwalifikowana i profesjonalna kadra. Szeroka oferta nauki i specyficzne podejście do każdego ucznia jest permanentnym elementem marki Edun.

Wiara w Edun pozwoliło nam już otworzyć ponad 30 odziałów . Krachy i kryzysy są nam obojętne.

Dlaczego? To łatwe – każdy uczeń lub student korzystał i będzie korzystał z dodatkowych zajęć uzupełniających. Nieuniknionym jest, że podczas dzisiejszych wahań szkolnictwa ta moda pozostanie taka, jaka jest. Zadajemy więc pytanie, czy chciałbyś poprowadzić placówkę edukacyjną? Wciąż masz wątpliwości?

Z jakiego powodu franczyza w Legnicy

Legnica to fantastyczna lokalizacja dla potencjalnych franczyzobiorców chcących ulokować kapitał w korepetycjach. W Legnicy nie istnieje aktualnie konkurencyjna placówka, dzięki czemu start będzie szybszy.

Na ten moment w Legnicy do szkół uczęszcza ok. 19 000 uczniów w 165 przedszkolach, szkołach podstawowych, gimnazjach, szkołach średnich i uczelniach wyższych. Zasadniczo duża liczba uczniów to najprościej prognostyk niewątpliwych przychodów.

Oferta franczyzowa z Edun Korepetycje w Legnicy

Prowadzenie swojego biznesu w edukacji to cel niejednej osoby – jeżeli również do nich należysz, zobacz co Ci proponujemy.

Jak otworzyć centrum korepetycji - Franczyza EdunWarunki współpracy franczyzowej

FRANCZYZOBIORCA

Nie ma znaczenia czy masz dwadzieścia, trzydzieści czy pięćdziesiąt lat ani czy ostatnio skończyłeś naukę. Jeśli masz zacięcie menedżerskie, pragniesz kierować własne przedsiębiorstwo i wyczuwasz rentowność rynku usług edukacyjnych w Legnicy, niezwykle możliwe, że jesteś świetnym partnerem dla Centr Korepetycji Edun!

KOSZTY FRANCZYZY

Inwestycja we franczyzę nie wymaga dużego kapitału. EDUN charakteryzuje nader niska opłata wstępna, w porównaniu z innymi krajowymi sieciami franczyzowymi. Co więcej, by ułatwić naszym partnerom start przygotowaliśmy dużo udogodnień finansowych. Koszty franczyzy są uzależnione od lokalizacji. Orientacyjne wyliczenia kosztów franczyzy w Legnicy przedstawiono poniżej:

Zyski z franczyzy – jak wiele faktycznie jesteś w stanie zarobić na korepetycjach

Zyski z franczyzy są ważnym czynnikiem decydującym o wyborze każdej formy przedsięwzięć. Przez co kontrolujemy i rozważamy wyniki finansowe naszych Partnerów, dzięki czemu doszliśmy do poniższych wniosków :

 

  • Bezsporna większość naszych kontrahentów osiąga rentowność średnio po 3 miesiącach działalności. W większych miastach z wydatnym popytem na ten typ usług zyski były osiągane już po pierwszych trzydziestu dniach od daty rozpoczęcia działalności.
  • Kierownicy oddziałów Edun zarabiają więcej aniżeli na etatach, z których odeszli, by móc rozpocząć własną działalność gospodarczą. Wiele Partnerów pracowało wcześniej jako nauczyciele.
  • Zyski Partnerów są zadowalająco stabilne. Stosujemy pewne metody, które ochraniają naszych kontrahentów przed niespodziewanymi spadkami liczby klientów.

LEGNICA

Skontaktuj się z nami
i poznaj szczegóły

Wypełnij formularz, a my do Ciebie oddzwonimy:

Imię i nazwisko

Miasto

Numer telefonu

E-mail


Pobierz wizytówkę

Lub zadzwoń do nas już teraz:

Miłosz Zazulak

22 250 19 10

Dyrektor oddziału
EDUN Korepetycje
Dowiedz się więcej!

Dowiedz się więcej!

Wypełnij formularz, oddzwonimy
i przedstawimy Ci naszą ofertę: