Płock – franczyza Edun

Wciąż poszukujesz swojego zadowalającego miejsca zatrudnienia? Czy może chcesz utworzyć je sam sobie? Jesteś zorganizowany i lubisz pracę z ludźmi? Czy chciałbyś rozwijać swoje umiejętności?

Nie mogłeś trafić lepiej. Jednym z bardziej bezpiecznych rynków sieci franczyz w Polsce jest branża szkolnictwa, gdzie nieustannie przoduje Centrum Korepetycji Edun. Pełne wsparcie w starcie i prowadzeniu działalności oraz znana marka to powody, które często decydują o wyborze formy działalności jaką jest franczyza. Płock to idealne miejsce dla rozpoczęcia własnego biznesu edukacyjnego.

Skąd to powodzenie?

Przede wszystkim wykwalifikowana i profesjonalna kadra. Kompletna oferta nauki i indywidualne podejście do każdego studenta jest pewnym elementem Edun Korepetycje.

Pewność w Edun pozwoliło nam już zagościć w ponad 30 miastach . Krachy i recesje są nam obojętne.

Dlaczego? To łatwe – każdy uczeń lub student korzystał i będzie korzystał z dodatkowych zajęć uzupełniających. Nieuniknionym jest, że podczas obecnych wahań szkolnictwa ta moda pozostanie taka, jaka jest. Zadajemy więc pytanie, czy chciałbyś założyć placówkę edukacyjną? Nadal masz wątpliwości?

W jakim celu franczyza w Płocku

Płock to modelowa lokalizacja dla potencjalnych franczyzobiorców. W Płocku nie występuje teraz konkurencyjna placówka, dzięki czemu start będzie łatwiejszy.

Aktualnie w Płocku do szkół uczęszcza ok. 27 000 uczniów w 228 szkołach podstawowych, gimnazjach oraz liceach. Niezwykle duża liczba uczniów to tym samym prognostyk stałych zysków.

Oferta franczyzowa z Edun Korepetycje w Płocku

Promowanie własnego biznesu w edukacji to zamysł niejednej osoby – jeżeli i Ty do zaliczasz się do nich, sprawdź co Ci proponujemy.

Jak otworzyć centrum korepetycji - Franczyza EdunWarunki współpracy franczyzowej

FRANCZYZOBIORCA

Nie ma znaczenia czy masz dwadzieścia, trzydzieści czy pięćdziesiąt lat ani czy dopiero skończyłeś studia. W przypadku, gdy masz zacięcie menedżerskie, marzysz by stworzyć własną firmę i widzisz potencjał w rynku usług edukacyjnych w Płocku, bardzo możliwe, że jesteś świetnym partnerem dla nas!

KOSZTY FRANCZYZY

Inwestycja we franczyzę nie wymaga dużego kapitału inwestycyjnego. Centrum Korepetycji Edun wyróżnia bardzo niska opłata wstępna, w porównaniu z innymi krajowymi sieciami franczyzowymi. Co więcej, aby ułatwić naszym partnerom początek przygotowaliśmy dużo udogodnień finansowych. Koszty franczyzy są uzależnione od lokalizacji. Szacunkowe kalkulacje kosztów franczyzy w Płocku pokazano poniżej:

Zyski z franczyzy – jak wiele właściwie jesteś w stanie zarobić na korepetycjach

Zyski z franczyzy są strategicznym czynnikiem decydującym o wyborze każdej formy przedsięwzięć. Przez co pilnujemy i rozważamy rezultaty finansowe naszych Partnerów, co pozwoliło na osiągnięcie następujących wniosków :

 

  • Zdecydowana większość naszych kontrahentów osiąga rentowność średnio po 3 miesiącach działalności. W miastach z sporym popytem na ten typ usług zyski były osiągane już po pierwszych trzydziestu dniach od rozpoczęcia działalności.
  • Kierownicy naszych oddziałów zarabiają więcej aniżeli na etatach, z których odeszli, by móc rozpocząć prowadzenie własnego przedsiębiorstwa. Znaczna ilość Partnerów było zatrudnionych jako nauczyciele.
  • Obroty Partnerów są zadowalająco stałe. Używamy przetestowane mechanizmy, które ochraniają naszych franczyzobiorców przed gwałtownymi spadkami liczby klientów.

PŁOCK

Skontaktuj się z nami
i poznaj szczegóły

Wypełnij formularz, a my do Ciebie oddzwonimy:

Imię i nazwisko

Miasto

Numer telefonu

E-mail


Pobierz wizytówkę

Lub zadzwoń do nas już teraz:

Miłosz Zazulak

22 250 19 10

Dyrektor oddziału
EDUN Korepetycje
Dowiedz się więcej!

Dowiedz się więcej!

Wypełnij formularz, oddzwonimy
i przedstawimy Ci naszą ofertę: