Szczecin – franczyza Edun

Jesteś w trakcie szukania swojego zadowalającego miejsca pracy Szczecinie? Być może chciałbyś utworzyć je sam dla siebie? Jesteś komunikatywny i lubisz pracę z ludźmi? Chciałbyś rozwijać swoje umiejętności? Miękki start biznesu oraz niższe ryzyko to ważne powody, przez które wybieraną formy działalności jest franczyza. Szczecin jest natomiast odpowiednim miejscem do startu biznesu edukacyjnego.

Trafiłeś w dobre miejsce. Jednym z najbardziej dochodowych rynków franczyzy w kraju jest branża szkolnictwa, w której od lat cały czas prowadzi Edun Korepetycje.

Skąd to powodzenie?

Nasza pewna, wykwalifikowana i profesjonalna kadra. Kompleksowa oferta przedmiotowa i oddzielne podejście do każdego ucznia jest już niezmiennym elementem Edun Korepetycje.

Ufność w Edun pozwoliło nam już zagościć w ponad 30 miastach . Krachy i recesje są nam obojętne.

Dzięki czemu? To łatwe – każdy uczeń czy student korzystał i będzie korzystał z dodatkowych zajęć uzupełniających. Gwarantowanym jest, że podczas dzisiejszych wahań szkolnictwa ta moda nie zmieni się. Pytamy więc, czy chciałbyś założyć placówkę edukacyjną? Jeszcze masz wątpliwości?

Z jakiego powodu franczyza w Szczecinie

Szczecin to nieprzeciętna lokalizacja dla franczyzobiorców chcących ulokować kapitał w korepetycjach. W Szczecinie nie istnieje aktualnie konkurencyjny podmiot, przez co start będzie szybszy.

Obecnie w Szczeciniedo szkoły chodzi ok. 67 300 uczniów w 600 podstawówkach, gimnazjach, liceach i innych szkołach. Znacznie duża liczba uczniów to jednocześnie prognostyk stabilnych przychodów.

Oferta franczyzowa z Edun Korepetycje w Szczecinie

Promowanie własnego biznesu w edukacji to cel niejednej osoby – jeżeli również do nich należysz, sprawdź co Ci oferujemy.

Jak otworzyć centrum korepetycji - Franczyza EdunWarunki współpracy franczyzowej

FRANCZYZOBIORCA

Nieważne czy masz dwadzieścia, trzydzieści czy czterdzieści lat ani czy niedawno skończyłeś studia. Jeśli masz zawzięcie menedżerskie, chciałbyś prowadzić własne przedsiębiorstwo i dostrzegasz potencjał w rynku usług edukacyjnych w Szczecinie, niezwykle możliwe, że jesteś wybornym partnerem dla Edun Korepetycje!

KOSZTY FRANCZYZY

Inwestycja we franczyzę nie wymaga ogromnego kapitału inwestycyjnego. Centrum Korepetycji Edun wyróżnia wydatnie niska opłata wstępna, w porównaniu z innymi polskimi sieciami franczyzowymi. Dodatkowo, aby ułatwić naszym kontrahentom start przygotowaliśmy dużo ułatwień finansowych. Koszty franczyzy zależne są od lokalizacji. Orientacyjne kalkulacje kosztów franczyzy w Szczecinie pokazano poniżej:

Zyski z franczyzy – ile realnie można zarobić na korepetycjach

Zyski z franczyzy są ważnym czynnikiem decydującym o wyborze każdej formy przedsiębiorczości. Z tego powodu kontrolujemy i rozważamy rezultaty finansowe naszych Partnerów, przez co doszliśmy do poniższych wniosków :

 

  • Zdecydowana większość Partnerów osiąga rentowność średnio po dziewięćdziesięciu dniach działalności. W miastach z dużym popytem na ten typ usług zyski były osiągane już po pierwszych trzydziestu dniach od daty rozpoczęcia działalności.
  • Kierownicy oddziałów Centr Korepetycji Edun zarabiają więcej niż na etatach, z których zrezygnowali, aby rozpocząć prowadzenie własnej działalności gospodarczej. Znaczna ilość Partnerów było zatrudnionych jako nauczyciele.
  • Zyski Partnerów są zadowalająco stabilne. Używamy przetestowane metody, które zabezpieczają naszych franczyzobiorców przed raptownymi spadkami liczby klientów.

SZCZECIN

Skontaktuj się z nami
i poznaj szczegóły

Wypełnij formularz, a my do Ciebie oddzwonimy:

Imię i nazwisko

Miasto

Numer telefonu

E-mail


Pobierz wizytówkę

Lub zadzwoń do nas już teraz:

Miłosz Zazulak

22 250 19 10

Dyrektor oddziału
EDUN Korepetycje
Dowiedz się więcej!

Dowiedz się więcej!

Wypełnij formularz, oddzwonimy
i przedstawimy Ci naszą ofertę: