Oferta franczyzy EDUN Korepetycje

Jeśli szukasz sprawdzonej oferty franczyzy w Polsce, z pewnością zainteresuje cię nasza oferta. Sprawdź dlaczego oferta franczyzy EDUN Korepetycje, jest wybierana przez przedsiębiorców. Poniżej przedstawiamy najważniejsze informacje o korzyściach dla franczyzobiorców wynikających z przystąpienia do programu franczyzowego EDUN Korepetycje.

Korzyści z franczyzy

LOKAL

My dostarczymy:

Dostarczymy Ci wiedzę na temat tego jak znaleźć odpowiedni lokal i podpisać korzystną umowę. Znamy się na stawkach oraz wiemy jaki rozkład i powierzchnię powinno mieć centrum korepetycyjne, aby było wygodne dla Twoich małych i dużych klientów. Dostarczamy informacji na temat niezbędnego wyposażenia i gdzie najlepiej je nabyć.

Ty zadbasz o:

Ty zadbasz wstępną selekcję ofert, a po wybraniu lokalu – zakup wyposażenia. Pamiętaj, aby Twoje centrum było usytuowane w miejscu przyjaznym i bezpiecznym dla dzieci i młodzieży, bo to oni będą stanowić największą grupę Twoich klientów!

KADRA

My dostarczymy:

Wiedzę (know how) na temat tego:

  • w jaki sposób szukać i pozyskać korepetytorów, którzy do nauczania podchodzą z pasją
  • w jaki sposób sporządzić umowy dla Twoich przyszłych pracowników
  • jaki sposób weryfikować ich wiedzę i kompetencje
  • jak przygotować ich do pracy i jak zadbać o rozwój ich kompetencji

Ty zadbasz o:

Proces rekrutacji. Chcemy, aby Twoi pracownicy podchodzili do pracy z pasją, ale to Ty zadecydujesz z jakimi konkretnymi osobami będziesz dzielić swoje przyszłe miejsce pracy.

PIERWSZE TYGODNIE DZIAŁALNOŚCI

My dostarczymy:

Nasz najbardziej doświadczony menedżer będzie z Tobą w stałym kontakcie podczas pierwszych tygodni działalności centrum korepetycji. Pomoże rozplanować zajęcia, obsłużyć klientów, prowadzić kampanię reklamową i zadba o to, aby wszystko przebiegało sprawnie i bez zbędnego stresu.

Ty zadbasz o:

Zachowanie spokoju, pozytywne nastawienie i chęć uczenia się 🙂

SPRAWNE FUNKCJONOWANIE TWOJEGO CENTRUM

My dostarczymy:

Stronę internetową dedykowaną Twojemu centrum edukacyjnemu. Dostęp do systemu zapewniającego efektywną metodykę prowadzonych korepetycji i kursów. Dostęp do platformy on-line umożliwiającej prowadzenie korepetycji przez Internet.

Ty zadbasz o:

Ty zadbasz o to, aby Twoje centrum korepetycyjne było przyjaznym miejscem zarówno dla Twoich klientów, jak i pracowników. Jednak gdy w czasie zarządzania nim napotkasz większe przeszkody i trudności, pamiętaj, że zawsze możesz na nas liczyć! Zależy nam na Twoim sukcesie tak samo jak Tobie.

MARKETING

My dostarczymy:

Organizację działań marketingowych z uwzględnieniem uwarunkowań lokalnych. Skuteczne materiały graficzne. Marketing internetowy, PR obejmujący lokalne media, wysokie pozycje w przeglądarkach internetowych. Wiedzę na temat tego jak powinna przebiegać tzw. „ścieżka sprzedażowa” czyli co zrobić, aby osoba poszukująca usług edukacyjnych stała się naszym zadowolonym klientem.

Ty zadbasz o:

Jak najskuteczniejszą dystrybucję dostarczonych materiałów i jak najlepsze wykorzystanie wiedzy.

Oferta franczyzy - wybór lokalu

Oferta franczyzy - kadra

Oferta franczyzy - wyposażenie lokalu

Oferta franczyzy - logo

Oferta franczyzy - marketing

Skontaktuj się z nami
i poznaj szczegóły

Wypełnij formularz, a my do Ciebie oddzwonimy:

Imię i nazwisko

Miasto

Numer telefonu

E-mail


Pobierz wizytówkę

Lub zadzwoń do nas juz teraz:

Dariusz Dmowski

507 239 600

Dyrektor oddziału
EDUN Korepetycje
Dowiedz się więcej!

Dowiedz się więcej!

Wypełnij formularz, oddzwonimy
i przedstawimy Ci naszą ofertę: