Centrum Korepetycyjne EDUN – czym jest?

Centra korepetycyjne EDUN to stacjonarne miejsca, które lubimy nazywać „pozaszkolnymi szkołami”. Dlaczego? Ponieważ w dużej mierze działamy jak szkoły. Prowadzimy korepetycje ze wszystkich podstawowych przedmiotów, których naucza się w klasycznej szkole, nasze pojedyncze ośrodki często obsługują ponad 100 uczniów, a wszyscy nasi korepetytorzy to świetnie przygotowani pedagodzy. Dlatego bardzo różnimy się od polskich szkół, które borykają się z wieloma problemami. Kilka lat temu przyjrzeliśmy się największym ich bolączkom polskiego systemu edukacji i postanowiliśmy stworzyć miejsce, w którym uczeń będzie się czuć bardzo dobrze, ponieważ często trafiają do nas dzieci, które nie lubią bądź nie radzą sobie w klasycznych szkołach. Oto kilka zasad, których od lat się trzymamy i które sprawiły, że mali i duzi uczniowie z chęcią uczęszczają do naszych centrów edukacyjnych:

jak dziąla edun-06Kadra i sposób jej doboru

Kadra to jeden z najważniejszych składników, który sprawił, że nasze centra odniosły sukces. W naszych ośrodkach pracują nauczyciele i korepetytorzy, dla których praca to pasja. Stawiamy na to bardzo duży nacisk, podczas rekrutacji nowych pracowników! Jeżeli pragniesz, aby Twoi mali i duzi uczniowie pokochali dany przedmiot – musisz dostarczyć im nauczycieli, którzy zarażą ich miłością do niego!

Szeroka oferta korepetycji i kursów

Oferta korepetycji i kursów– obok nauczycieli to najważniejsza „składowa” sukcesu naszych ośrodków. Nasza oferta obejmuje nie tylko korepetycje z przedmiotów ścisłych bądź najczęściej wybieranych na maturze. Wiele spośród naszych ośrodków oferuje pozaszkolne lekcje z takich przedmiotów jak np.: WOS, język rosyjski, język francuski, łacina, a także korepetycje z angielskiego używanego w medycynie, prawie bądź biznesie. Zaczynaliśmy od prowadzenia korepetycji, jednak zauważyliśmy, że rynek potrzebuje szerszych usług edukacyjnych, dlatego obecnie oferujemy także różnorodne kursy przygotowujące m.in. do egzaminu gimnazjalnego, sprawdzianu 6- klasisty, matury. Nasza oferta jest bardzo szeroka, dlatego jeżeli dziecko potrzebuje korepetycji np. z trzech przedmiotów, rodzic już nie musi wozić go do trzech różnych korepetytorów! Wszystkie korepetycje znajdzie w naszym centrum.

Zajęcia w bardzo małych grupach

Zajęcia odbywają się w bardzo małych grupach klasy w polskich szkołach są często przepełnione, w liceach niektóre z nich liczą ponad 40 osób! Dlatego od dawna twardo trzymamy się reguły, iż cztery osoby to maksymalna ilość uczestników korepetycji grupowych, a sześć – kursów. Dzięki temu nauczyciel może poświęcić wystarczającą ilość czasu i uwagi każdemu spośród uczniów

Dogodna lokalizacja

Zawsze dbamy o to, aby nowe centrum edukacyjne EDUN (a mamy ich już 26) powstało w okolicy przyjaznej dzieciom, bo to właśnie one stanowią największą grupę klientów naszych franczyzobiorców. Kładziemy także nacisk na wybór miejsca dobrze skomunikowanego (pod względem transportu publicznego) z pozostałą częścią miasta.

 

 

 

 

 

 

edun_ilustracje_2_wieksze-02

edun_ilustracje_2_wieksze-03

Skontaktuj się z nami
i poznaj szczegóły

Wypełnij formularz, a my do Ciebie oddzwonimy:

Imię i nazwisko

Miasto

Numer telefonu

E-mail


Pobierz wizytówkę

Lub zadzwoń do nas juz teraz:

Dariusz Dmowski

507 239 600

Dyrektor oddziału
EDUN Korepetycje
Dowiedz się więcej!

Dowiedz się więcej!

Wypełnij formularz, oddzwonimy
i przedstawimy Ci naszą ofertę: