Sieć centrów korepetycyjnych EDUN

Pierwsze centrum korepetycyjne EDUN uruchomiliśmy w 2009 roku i od tamtego czasu na terenie całej Polski powstało 26 naszych oddziałów.

Z właścicieli jednego ośrodka korepetycyjnego, w stosunkowo w szybkim czasie, staliśmy się franczyzodawcami i partnerami dla przedsiębiorców w całej Polsce.

Dlaczego korepetycje EDUN odniosły sukces?

Złożyło się na to kilka czynników:

  1. Jak już wcześniej wspominaliśmy, przywiązujemy bardzo dużą wagę do wysokiej jakości dostarczanych przez nas usług. Jest to dla nas priorytetem i nie są to tylko puste słowa. Nasi partnerzy (franczyzobiorcy) mogą potwierdzić, że zawsze staramy się zapiąć wszystko na ostatni guzik
  1. Sieć naszych centrów to „produkt” w 100% stworzony na rynku polskim i odpowiadający jego potrzebom. Nie próbowaliśmy w sztuczny sposób przeszczepić wzorców z innych krajów. Jesteśmy dumni z naszej sieci, ponieważ powstała w wyniku ciągłego dążenia do doskonałości i nie ulegania napotkanym przeszkodom.
  2. Weszliśmy na polski rynek korepetycji w odpowiednim momencie. Dynamiczny rozwój centrów korepetycyjnych rozpoczął się w roku 2005, czyli wraz z wejściem do szkół ponadgimnazjalnych tzw. „nowej matury”. My pojawiliśmy się na rynku w 2009 roku, czyli wystarczająco wcześnie, aby wypełnić ważną lukę i wystarczająco późno, aby nie powielać błędów pionierów tej branży, których mieliśmy okazję wcześniej obserwować.

A zatem, jeżeli chcesz mieć własny biznes, jednak obawiasz się trudnych początków i tego, że wszystko będzie „na Twojej głowie” – może to właśnie my, jesteśmy idealnym rozwiązaniem dla Ciebie. Nie tylko pomagamy franczyzobiorcom założyć własną działalność, ale dzielimy się całą zgromadzoną przez nas wiedzą i dbamy o to, aby Twój oddziała odnotowywał jak najwyższe zyski.

Pragniemy, aby nasi partnerzy (franczyzobiorcy) czuli, że są pod dobrą opieką i zawsze mogą na nas liczyć. Jednocześnie wspieramy ich w dostarczaniu usług wysokiej jakości – ich własnym klientom – dzieciom, młodzieży oraz dorosłym uczestniczącym w kursach i korepetycjach.

Centrum korepetycyjne EDUN to przestrzeń, która może stać się Twoim przyszłym miejscem pracy. Jednak w miejscu tym, nie będziesz kolejnym, zwykłym pracownikiem, lecz… jego właścicielem i dyrektorem, a Twoimi pracownikami będą najlepsi korepetytorzy w mieście.

 

 

edun_ilustracje_2_wieksze-17

edun_ilustracje_2_wieksze-18

edun_ilustracje_2_wieksze-19

Skontaktuj się z nami
i poznaj szczegóły

Wypełnij formularz, a my do Ciebie oddzwonimy:

Imię i nazwisko

Miasto

Numer telefonu

E-mail


Pobierz wizytówkę

Lub zadzwoń do nas juz teraz:

Dariusz Dmowski

507 239 600

Dyrektor oddziału
EDUN Korepetycje
Dowiedz się więcej!

Dowiedz się więcej!

Wypełnij formularz, oddzwonimy
i przedstawimy Ci naszą ofertę: