Zyski z franczyzy EDUN Korepetycje

Wiemy, że zyski z franczyzy są jednym z kluczowych kryteriów decydujących o wyborze każdej formy przedsiębiorczości. Dlatego też  na bieżąco monitorujemy i analizujemy rezultaty finansowe naszych Partnerów, co w połączeniu z naszym wieloletnim doświadczeniem na rynku korepetycji w Polsce pozwoliło dojść do następujących wniosków:

  • Większość naszych Partnerów zaczyna wychodzić na plus stosunkowo szybko – średnio po trzech miesiącach prowadzenia centrum. Zdarzały się jednak przypadki, w których dyrektorzy zaczęli zarabiać już po pierwszym miesiącu działalności. Działo się tak głównie w miastach, które pilnie potrzebowały tego typu usług na swoim rynku.
  • Dyrektorzy naszych oddziałów zarabiają więcej niż na etatach, z których odeszli, aby rozpocząć własną działalność gospodarczą. Wielu z naszych Partnerów pracowało wcześniej na stanowiskach nauczycielskich. Zarobki, jakie teraz osiągają, są zdecydowanie wyższe niż te, które oferowano im w szkołach.
  • Zyski naszych Partnerów są relatywnie stabilne. Używamy sprawdzonych mechanizmów, które chronią naszych franczyzobiorców przed nagłymi spadkami liczby klientów.
  • Współpracę z nami zakończyło jedynie dwóch spośród 28 Partnerów, pozwala nam to wnioskować, że centrum korepetycyjne EDUN to stabilne i bezpieczne finansowo miejsce pracy.

 

Osiągane zyski z franczyzy Edun Korepetycje są oczywiście skorelowane z wielkością miasta, w którym powstało centrum korepetycyjne, jednak liczy się także poziom zaangażowania naszych Partnerów! Zarobki wielu dyrektorów, prowadzących centra w niewielkich miastach z czasem dorównały zarobkom dyrektorów z dużych miast, a z pewnością przewyższyły średnie dochody, które oferuje im lokalny rynek pracy!

 

 

 

 

 

Zyski z franczyzy - dynamika przyrostu liczby klientów

Skontaktuj się z nami
i poznaj szczegóły

Wypełnij formularz, a my do Ciebie oddzwonimy:

Imię i nazwisko

Miasto

Numer telefonu

E-mail


Pobierz wizytówkę

Lub zadzwoń do nas juz teraz:

Dariusz Dmowski

507 239 600

Dyrektor oddziału
EDUN Korepetycje
Dowiedz się więcej!

Dowiedz się więcej!

Wypełnij formularz, oddzwonimy
i przedstawimy Ci naszą ofertę: