Lublin – franczyza Edun

Jesteś w trackie poszukiwania swojego zadowalającego miejsca zatrudnienia w Lublinie? Czy może chcesz zorganizować je sam dla siebie? Jesteś zorganizowany i lubisz pracę z ludźmi? Czy chciałbyś rozwijać swoje umiejętności? Ułatwiony start biznesu oraz obniżone ryzyko to przyczyny, które często decydują o wyborze formy działalności jaką jest franczyza. Lublin to idealne miasto dla rozpoczęcia własnego biznesu edukacyjnego.

Trafiłeś w dobre miejsce. Jednym z najbardziej bezpiecznych rynków sieci franczyzowych w kraju jest branża szkolnictwa, gdzie cały czas liderem jest Centrum Korepetycji Edun.

Skąd to powodzenie?

Nasza pewna, wykwalifikowana i profesjonalna kadra. Kompleksowa oferta przedmiotów i jednostkowe podejście do każdego studenta jest pewnym elementem naszej marki.

Pewność w Edun Korepetycje pozwoliło nam już otworzyć ponad 30 odziałów . Krachy i kryzysy nie są dla nas problemem.

Ale dlaczego? Odpowiedź jest bardzo prosta – każdy uczeń czy student chodził na dodatkowe zajęcia uzupełniające. Nieuniknionym jest, że podczas obecnych wahań szkolnictwa ta moda nie ulegnie zmianie. Zadajemy więc pytanie, czy chciałbyś założyć placówkę edukacyjną? Ciągle masz wątpliwości?

W jakim celu franczyza w Lublinie

Lublin to znakomita lokalizacja dla potencjalnych franczyzobiorców chcących zainwestować w korepetycje. W Lublinie nie występuje teraz konkurencyjny podmiot, przez co start będzie łatwiejszy.

Aktualnie w Lublinie do szkoły chodzi ok. 50 000 uczniów w 180 szkołach podstawowych, gimnazjach oraz liceach. Zasadniczo duża liczba uczniów to jednocześnie prognostyk niewątpliwych zysków.

Franczyza z Edun Korepetycje w Lublinie

Promowanie własnego biznesu w edukacji to ambicja niejednej osoby – jeśli także do zaliczasz się do nich, przekonaj się co mamy Ci do zaoferowania.

Jak otworzyć centrum korepetycji - Franczyza EdunWarunki współpracy franczyzowej

FRANCZYZOBIORCA

Nieważne czy masz dwadzieścia, trzydzieści czy czterdzieści lat ani czy dopiero skończyłeś naukę. Jeśli masz zagorzałości menedżerskie, marzysz by kierunkować własną firmę i dostrzegasz potencjał w rynku usług edukacyjnych w Lublinie, bardzo możliwe, że jesteś znakomitym partnerem dla nas!

KOSZTY FRANCZYZY

Inwestycja we franczyzę nie wymaga znacznego kapitału. Korepetycje Edun wyróżnia zasadniczo niska opłata wstępna, porównując z innymi krajowymi franczyzami. Co więcej, aby ułatwić naszym partnerom start przygotowaliśmy kilka ułatwień finansowych. Koszty franczyzy są uzależnione od lokalizacji. Przybliżone wyliczenia kosztów franczyzy w Lublinie pokazano poniżej:

Zyski z franczyzy – jak wiele faktycznie uda Ci się zarobić na korepetycjach

Zyski z franczyzy są priorytetowym czynnikiem decydującym o wyborze każdej formy przedsiębiorczości. Dlatego też kontrolujemy i przetwarzamy wyniki finansowe naszych Partnerów, dzięki czemu doszliśmy do następujących wniosków :

 

  • Niewątpliwa większość naszych kontrahentów osiąga rentowność mniej więcej po dziewięćdziesięciu dniach działalności. W większych miastach z pokaźnym popytem na ten typ usług zyski były osiągane już po pierwszym miesiącu od rozpoczęcia działalności.
  • Kierownicy naszych oddziałów zarabiają więcej aniżeli na etatach, z których zrezygnowali, aby rozpocząć prowadzenie własnego przedsiębiorstwa. Wielu Partnerów było zatrudnionych jako wykładowcy.
  • Przychody Partnerów są relatywnie stabilne. Stosujemy sprawdzone mechanizmy, które chronią naszych kontrahentów przed nagłymi spadkami liczby klientów.

Franczyza - Lublin - Edun Korepetycje

Lublin

Skontaktuj się z nami
i poznaj szczegóły

Wypełnij formularz, a my do Ciebie oddzwonimy:

Imię i nazwisko

Miasto

Numer telefonu

E-mail


Pobierz wizytówkę

Lub zadzwoń do nas już teraz:

Miłosz Zazulak

22 250 19 10

Dyrektor oddziału
EDUN Korepetycje
Dowiedz się więcej!

Dowiedz się więcej!

Wypełnij formularz, oddzwonimy
i przedstawimy Ci naszą ofertę: