Puławy – franczyza Edun

Poszukujesz swojego stabilnego miejsca pracy? A może chciałbyś zorganizować je sam sobie? Jesteś przedsiębiorczy i lubisz pracę z ludźmi? Chciałbyś rozwijać swoje umiejętności?

Dobrze trafiłeś. Jednym z bardziej opłacalnych rynków sieci franczyzowych w kraju jest branża edukacyjna, gdzie nieustannie liderem jest Centrum Korepetycji Edun.

Dlaczego nam się udaje?

Przede wszystkim wykwalifikowana i profesjonalna załoga. Szeroka oferta przedmiotowa i oddzielne podejście do każdego studenta jest już permanentnym elementem Edun Korepetycje.

Wiara w Edun pozwoliło nam już otworzyć ponad 30 odziałów . Krachy i recesje nie są dla nas strasznie.

Dlaczego? To łatwe – każdy uczeń czy student chodził na dodatkowe zajęcia uzupełniające. Nieuniknionym jest, że przy obecnych wahaniach szkolnictwa ta tendencja nie zmieni się. Pytamy zatem, czy chciałbyś prowadzić placówkę edukacyjną? Dalej masz wątpliwości?

Z jakiego powodu franczyza w Puławach

Puławy to idealna lokalizacja dla franczyzobiorców chcących ulokować kapitał w korepetycjach. W Puławach nie występuje obecnie konkurencyjny podmiot, dzięki czemu start będzie łatwiejszy.

Teraz w Puławach do szkół uczęszcza ok. 12 300 uczniów w 128 przedszkolach, szkołach podstawowych, gimnazjach, szkołach średnich i uczelniach wyższych. Niezwykle duża liczba uczniów to w pewnym stopniu prognostyk pewnych przychodów.

Franczyza z Edun Korepetycje w Puławach

Promowanie swojego biznesu w edukacji to cel niejednej osoby – jeżeli i Ty do nich należysz, przekonaj się co mamy Ci do zaoferowania.

Jak otworzyć centrum korepetycji - Franczyza EdunWarunki współpracy franczyzowej

FRANCZYZOBIORCA

Nie ma znaczenia czy masz dwadzieścia, trzydzieści czy pięćdziesiąt lat ani czy dopiero skończyłeś studia. Jeżeli masz zawzięcie menedżerskie, pragniesz stworzyć własne przedsiębiorstwo i widzisz potencjał w rynku usług edukacyjnych w Puławach, wysoce możliwe, że jesteś perfekcyjnym partnerem dla Centr Korepetycji Edun!

KOSZTY FRANCZYZY

Inwestycja we franczyzę nie wymaga dużo kapitału inwestycyjnego. EDUN wyróżnia wydatnie niewielka opłata wstępna, porównując z innymi polskimi franczyzami. Dodatkowo, by umożliwić naszym partnerom start przygotowaliśmy dużo ułatwień finansowych. Koszty franczyzy zależne są od lokalizacji. Przybliżone wyliczenia kosztów franczyzy w Puławach przedstawiono poniżej:

Zyski z franczyzy – ile realnie można zarobić na korepetycjach

Zyski z franczyzy są ważnym czynnikiem decydującym o wyborze wszelkiej formy przedsięwzięć. Z tego powodu obserwujemy i rozważamy wyniki finansowe naszych Partnerów, co pozwoliło na osiągnięcie poniższych wniosków :

 

  • Widoczna większość Partnerów osiąga rentowność mniej więcej po trzech miesiącach działalności. W miastach z znacznym popytem na ten typ usług zyski były osiągane już po pierwszym miesiącu od daty rozpoczęcia działalności.
  • Dyrektorzy naszych oddziałów zarabiają więcej aniżeli na etatach, z których odeszli, aby rozpocząć prowadzenie własnej firmy. Wielu Partnerów było zatrudnionych jako nauczyciele.
  • Obroty Partnerów są zadowalająco stabilne. Stosujemy pewne metody, które ochraniają naszych kontrahentów przed gwałtownymi spadkami liczby klientów.

PUŁAWY

Skontaktuj się z nami
i poznaj szczegóły

Wypełnij formularz, a my do Ciebie oddzwonimy:

Imię i nazwisko

Miasto

Numer telefonu

E-mail


Pobierz wizytówkę

Lub zadzwoń do nas już teraz:

Miłosz Zazulak

22 250 19 10

Dyrektor oddziału
EDUN Korepetycje
Dowiedz się więcej!

Dowiedz się więcej!

Wypełnij formularz, oddzwonimy
i przedstawimy Ci naszą ofertę: