Radom – franczyza Edun

Jesteś w trakcie szukania swojego stabilnego miejsca pracy? Być może chciałbyś utworzyć je sam dla siebie? Jesteś przedsiębiorczy i lubisz pracę z ludźmi? Chciałbyś poszerzać swoje umiejętności?

Dobrze trafiłeś. Jednym z najbardziej opłacalnych dziedzin franczyzy w kraju jest branża edukacyjna, w której od lat nieustannie prowadzi Edun Korepetycje. Prosty start biznesu i obniżone ryzyko to przyczyny, które mają duże znaczenie w wyborze rodzaju biznesu jakim jest franczyza. Radom to odpowiednie miasto dla rozpoczęcia działalności związanej z edukacją.

Skąd ta passa?

Przede wszystkim kompetentna i doświadczona załoga. Pełna oferta przedmiotowa i specyficzne podejście do każdego studenta jest ciągłym elementem marki Edun.

Pewność w Centrum Korepetycji Edun pozwoliło nam już pojawić się w ponad 30 miastach . Krachy i recesje nie są dla nas strasznie.

Ale dlaczego? Bardzo proste – każdy uczeń czy student chodził na dodatkowe zajęcia uzupełniające. Nieuniknionym jest, że podczas obecnych wahań szkolnictwa ta tendencja nie zmieni się. Zadajemy więc pytanie, czy chciałbyś poprowadzić placówkę edukacyjną? Jeszcze masz wątpliwości?

Z jakiego powodu franczyza w Radomiu

Radom to bardzo dobra lokalizacja dla potencjalnych franczyzobiorców. W Radomiu nie występuje teraz konkrecyjny usługodawca, dzięki czemu start będzie prostszy.

Na ten moment w Radomiu uczy się ok. 44 000 uczniów w 314 szkołach podstawowych, gimnazjach oraz liceach. Znacznie duża liczba uczniów to w pewnym stopniu prognostyk stabilnych przychodów.

Oferta franczyzowa z Edun Korepetycje w Radomiu

Promowanie własnego biznesu w edukacji to cel niejednej osoby – jeśli i Ty do nich należysz, zobacz co Ci proponujemy.

Jak otworzyć centrum korepetycji - Franczyza EdunWarunki współpracy franczyzowej

FRANCZYZOBIORCA

Nieważne czy masz dwadzieścia, trzydzieści czy pięćdziesiąt lat ani czy ostatnio skończyłeś naukę. W przypadku, gdy masz zawzięcie menedżerskie, marzysz by kierunkować własne przedsiębiorstwo i dostrzegasz rentowność rynku usług edukacyjnych w Radomiu, całkiem możliwe, że jesteś idealnym partnerem dla Edun Korepetycje!

KOSZTY FRANCZYZY

Inwestycja we franczyzę nie wymaga ogromnego kapitału inwestycyjnego. EDUN charakteryzuje bardzo niska opłata wstępna, w porównaniu z innymi polskimi franczyzami. Dodatkowo, by zapewnić naszym kontrahentom początek przygotowaliśmy wiele ułatwień finansowych. Koszty franczyzy są uzależnione od lokalizacji. Przybliżone kalkulacje kosztów franczyzy w Radomiu przedstawiono poniżej:

Zyski z franczyzy – ile realnie jesteś w stanie zarobić na korepetycjach

Zyski z franczyzy są głównym czynnikiem decydującym o wyborze wszelkiej formy przedsięwzięć. Z tego powodu pilnujemy i rozważamy rezultaty finansowe naszych Partnerów, przez co doszliśmy do poniższych wniosków :

 

  • Wyraźna większość naszych kontrahentów osiąga rentowność mniej więcej po 3 miesiącach działalności. W miastach z niemałym popytem na ten typ usług zyski były osiągane już po pierwszym miesiącu od czasu rozpoczęcia działalności.
  • Dyrektorzy oddziałów Edun zarabiają więcej niż na etatach, z których zrezygnowali, aby rozpocząć prowadzenie własnej firmy. Wiele Partnerów zatrudnionych było wcześniej jako wykładowcy.
  • Dochody Partnerów są zadowalająco stałe. Stosujemy przetestowane mechanizmy, które zabezpieczają naszych kontrahentów przed niespodziewanymi spadkami liczby klientów.

RADOM

Skontaktuj się z nami
i poznaj szczegóły

Wypełnij formularz, a my do Ciebie oddzwonimy:

Imię i nazwisko

Miasto

Numer telefonu

E-mail


Pobierz wizytówkę

Lub zadzwoń do nas już teraz:

Miłosz Zazulak

22 250 19 10

Dyrektor oddziału
EDUN Korepetycje
Dowiedz się więcej!

Dowiedz się więcej!

Wypełnij formularz, oddzwonimy
i przedstawimy Ci naszą ofertę: