Rzeszów – franczyza Edun

Poszukujesz swojego stabilnego miejsca pracy w Rzeszowie? Chciałbyś stworzyć je sam dla siebie? Jesteś przedsiębiorczy i lubisz pracę z ludźmi? Chciałbyś się rozwijać zawodowo?

Dobrze trafiłeś. Jednym z najbardziej opłacalnych rynków sieci franczyzowych w Polsce jest branża edukacyjna, w której od lat przoduje Edun Korepetycje. Łatwość rozpoczęcia działalności oraz niskie ryzyko to jedne z aspektów decydujących o wyborze formy biznesu jaką jest franczyza. Rzeszów natomiast to idealne miasto dla rozpoczęcia biznesu związanego z edukacją i korepetycjami.

Co stoi za naszym sukcesem Edun?

Przede wszystkim kompetentna i doświadczona kadra. Szeroka oferta przedmiotowa i indywidualne podejście do każdego ucznia jest już elementem naszej marki.

Zaufanie do Edun Korepetycje pozwoliło nam już otworzyć ponad 30 oddziałów. Kryzysy i regresje nie są dla nas problemem.

Dlaczego? Odpowiedź jest bardzo prosta – każdy uczeń czy student korzystał i będzie korzystał z dodatkowych zajęć uzupełniających. Pewnym jest, że przy obecnych wahaniach szkolnictwa ta tendencja nie ulegnie zmianie. Stawiamy więc pytanie, czy chciałbyś prowadzić placówkę edukacyjną? Wciąż masz wątpliwości? 

Dlaczego franczyza w Rzeszowie

Rzeszów to idealna lokalizacja dla franczyzobiorców chcących zainwestować w korepetycje. W Rzeszowie nie występuje obecnie konkurencyjny podmiot, dzięki czemu start będzie łatwiejszy.

Obecnie w Rzeszowie uczy się ok. 16000 uczniów w 60 szkołach podstawowych, gimnazjach oraz liceach. Duża liczba uczniów to jednocześnie prognostyk stabilnych zysków.

Oferta franczyzowa z Edun Korepetycje w Rzeszowie

Prowadzenie własnego biznesu w edukacji to marzenie niejednej osoby – jeśli także do nich należysz, zobacz co mamy Ci do zaoferowania.

Jak otworzyć centrum korepetycji - Franczyza EdunWarunki współpracy franczyzowej

FRANCZYZOBIORCA

Nieważne czy masz 20, 30 czy 50 lat ani czy dopiero skończyłeś studia. Jeżeli masz zacięcie menedżerskie, chciałbyś prowadzić własną firmę i widzisz potencjał w rynku usług edukacyjnych w Rzeszowie, możliwe, że jesteś idealnym partnerem dla nas!

KOSZTY FRANCZYZY

Inwestycja we franczyzę nie wymaga dużego kapitału. EDUN wyróżnia się bardzo niską opłatą wstępną, w porównaniu z innymi polskimi sieciami franczyzowymi. Ponadto, aby ułatwić naszym partnerom start przygotowaliśmy wiele udogodnień finansowych. Koszty franczyzy są uzależnione od lokalizacji. Szacunkowe wyliczenia kosztów franczyzy w Rzeszowie przedstawiono poniżej:

Zyski z franczyzy – ile można zarobić na korepetycjach

Zyski z franczyzy są kluczowym czynnikiem decydujących o wyborze każdej formy przedsiębiorczości. W związku z tym monitorujemy i analizujemy rezultaty finansowe naszych Partnerów, co pozwoliło na osiągnięcie następujących wniosków :

 

  • Większość Partnerów osiąga rentowność średnio po trzech miesiącach działalności. W miastach z dużym popytem na ten typ usług zyski były osiągane już po pierwszym miesiącu działalności..
  • Dyrektorzy naszych oddziałów zarabiają więcej niż na etatach, z których odeszli, aby rozpocząć własną działalność gospodarczą. Wielu Partnerów pracowało wcześniej jako nauczyciele.
  • Zyski Partnerów są relatywnie stabilne. Stosujemy sprawdzone mechanizmy, które chronią naszych franczyzobiorców przed nagłymi spadkami liczby klientów.

RZESZÓW

Skontaktuj się z nami
i poznaj szczegóły

Wypełnij formularz, a my do Ciebie oddzwonimy:

Imię i nazwisko

Miasto

Numer telefonu

E-mail


Pobierz wizytówkę

Lub zadzwoń do nas juz teraz:

Miłosz Zazulak

22 250 19 10

Dyrektor oddziału
EDUN Korepetycje
Dowiedz się więcej!

Dowiedz się więcej!

Wypełnij formularz, oddzwonimy
i przedstawimy Ci naszą ofertę: